poniedziałek, styczeń 20, 2020

Grudniowe propozycje dziecięce

img 1550Chrzest Polski i woja Mściwoja
Rymowana i bogato ilustrowana opowieść o Chrzcie Polski, skierowana do młodych czytelników.

img 1551Cristiano Ronaldo
Sztuczki, triki i bramki
Piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportu na świecie, a piłkarze występujący w najlepszych klubach stają się ikonami futbolu, na których wzorują się całe pokolenia młodych zawodników. Jednym z dwóch czołowych piłkarzy dzisiejszych czasów jest niewątpliwie bohater naszej książki – Cristiano Ronaldo.

img 1557Warszawa zwiedzanie i zabawa
Przewodnik dla dzieci po Warszawie, z którym trudno się nudzić!
Pomysłowy, twórczy, pełen zagadek i innych niespodzianek, sprawi, że poznawanie stolicy zamieni się w pełną przygód wyprawę!

img 1561Savoir-vivre dla dzieci Poradnik o dobrym wychowaniu. Dlaczego na stole leży tyle różnych sztućców? O czym można rozmawiać z nowo poznanym kolegą,
a jakich tematów nie należy poruszać? Czy wolno na przyjęcie pójść ze swoim pieskiem? O której godzinie nie wypada dzwonić do znajomych?

przechwytywanie1Elena Tajemnica stadniny.Czwarty tom z poczytnego cyklu książek o Elenie i koniach. Elena wraz z przyjaciółką Melike wyruszają do Ameryki na zaproszenie nowej właścicielki Quintano. Są oszołomione ogromną stadniną, bogactwem gospodarzy, uczą się jeździć w stylu western, a nawet startują w zawodach.

przechwytywaniePokonać strach
Szkółka jeździecka „Kopytko” to miejsce, gdzie dzieci nie tylko uczą się galopować i skakać przez przeszkody, ale też pielęgnują kucyki, zawierają nowe znajomości i przeżywają szalone przygody.
Bohaterki tej serii dzieli prawie wszystko, a łączy miłość do koni. Czy to wystarczy, żeby stały się naprawdę zgraną paczką?