poniedziałek, sierpień 10, 2020

Co czytają dzieci w listopadzie ?

Pierwsze czytanki dla chłopców

img 1518"Pierwsze czytanki" gwarantują wysoki poziom literacki i artystyczny, wpływając na kształtowanie wrażliwości i gustów najmłodszych. Książki z tej serii zachęcają dzieci do czytania. Jeśli dziecko zna już wszystkie litery, dwuznaki i zmiękczenia, umie składać wyrazy, a nawet całe zdania, ale niekoniecznie potrafi jeszcze płynnie czytać, ta książeczka będzie dla niego idealna. W tym tomiku aż cztery historyjki.

Pierwsze czytanki dla dziewczynek

img 1519Pełne przygód opowiadanie + atrakcyjna szata graficzna + duża czcionka = płynne czytanie

Bardzo ilustrowana historia II wojny światowej

img 1521Druga wojna światowa była najbardziej destrukcyjnym konfliktem na świecie. Nawet dzisiaj, wydarzenia te nadal kształtują nasze życie. Książka w sposób bardzo przystępny dla młodego czytelnika analizuje przyczyny wojny, wielkie bitwy i katastrofy, od Stalingradu do D-Day, Pearl Harbor i Holokaustu.

img 1524Aby sięgnąć gwiazd, musisz niekiedy odbić się od dna.
Zwyczajny zdolny chłopak z rozbitej rodziny wspiął się na szczyty popularności, ale zapłacił za to wysoką cenę.
Niewątpliwie jest gwiazdą wielkiego formatu, której koncerty przyciągają miliony fanów. A do tego wciąż jest szczerym, otwartym i wrażliwym chłopakiem, którego kochają beliebers na całym świecie!"

Tupcio Chrupcio

img 1563Nie lubię podróżować
Kolejne przygody ulubionego bohatera dzieci. Tupcia Chrupcia nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem sympatyczny bohater próbuje przekonać się, że podróże wcale nie są takie złe!