poniedziałek, styczeń 20, 2020

Nowości września

img 1343Razem będzie lepiej. Na miejscu Jess każdy miałby dosyć. Pracy na dwa etaty, chodzenia przez cały rok w jednej parze dżinsów, kupowania najtańszych jogurtów na promocji w supermarkecie i wybaczania byłemu mężowi, że nie płaci alimentów.
Jednak Jess nie należy do kobiet, które łatwo się poddają. „Damy sobie radę” mogłaby mieć wydrukowane na koszulce.

img 1344

Większy kawałek nieba. Chwytaj promyki szczęścia i nie bój się kochać!
Iga i Wiktor żyją w zupełnie odmiennych światach.
Ona dobrze rozumie, co to znaczy nie mieć wsparcia rodziny ani pieniędzy. On jest zamożnym właścicielem restauracji, który po stracie ukochanej żony nie chce sobie przyznać prawa do szczęścia. Czy tak różni ludzie, mogą mieć ze sobą coś wspólnego?.

img 1345

Nadzieja i marzenia. Zajrzyj do Malowniczego. Tu czas płynie wolniej, a marzenia stają się rzeczywistością.

img 1346      Andrzej Szarmach. Książka wywiad z Jackiem Kurowskim o życiu i sporcie …..

img 1347

Miejsce dla dwojga. Alan stracił wszystko, co było dla niego drogie. Nie chciał żyć, nie chciał pamiętać. Rozwiązaniem miała być wędrówka. Przez całą Ameryką. Pieszo, z małym plecakiem. Bez planu.
W sytuacjach, które wydają się bez wyjścia, z bezinteresowną pomocą przychodzą mu zupełnie obcy ludzie. …

img 1348

Mimo moich win. To pierwsza część historii Olivii, Caleba i Leah. Powieść o tym, że serce można oddać tylko raz, a pozostałe związki są jedynie echem pierwszej miłości.

img 1349

Skrzydlata śmie. Na Gotlandię dociera epidemia ptasiej grypy. Wyspa zostaje odcięta od świata, a w niewielkiej społeczności narasta napięcie.