środa, wrzesień 30, 2020

• JW_SIG_PRG

Czytelnik Roku 2012

książka

Wszystko co jest we mnie dobre zawdzięczam książce” - Maksym Gorki.

Biblioteka Publiczna po raz ósmy nagrodziła najbardziej aktywnych czytelników naszej gminy. Spotkanie „Czytelnik roku 2012” odbyło się w siedzibie Biblioteki 23.04.2013r. Nagrodzonych zostało 14 osób. :

BP. Odolanów: Chmielecka Maria, Drwal Zbigniew, Gebel Roksana, Janeczkowska Wanda, Jaworska Anna, Lamek Daria, Nowak Arleta, Piesiak Aleksandra.

Filia Raczyce: Frąszczak Aleksandra, Furmański Jakub, Wiśniewska Barbara

Filia Tarchały Wielkie: Celmer Paulina, Koniarek Joanna, Tomczak Elżbieta.

Na spotkaniu była obecna Pani Burmistrz – Ewa Dzubka, która pogratulowała zebranym zaszczytnego tytułu, wręczyła nagrody książkowe oraz zachęcała do dalszego czytania, w szczególności zachęta ta była skierowana do najmłodszych czytelników.

Swoimi spostrzeżeniami na temat czytania najmłodszym podzieliła się również Pani Wanda Janeczkowska - Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Zdrowia – także tegoroczna laureatka, która podkreśliła jak ważne jest to by z książką oswajać dzieci już od najmłodszych lat.

Po części oficjalnej laureaci przy kawie podzielili się poglądami na temat przeczytanych książek.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych przygód z książką.

{gallery}czytelnik2012{/gallery}