środa, wrzesień 30, 2020

Wyniki konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu „Kartka wielkanocna”

25.03.2013. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny, którego motywem była kartka świąteczna. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem - wpłynęło do nas ponad 100 prac. Decyzja o tym kogo wyróżnić nie należała do łatwych ponieważ każda kartka była piękna, jedyna w swoim rodzaju. Osoby wyróżnione tego samego dnia otrzymały nagrody książkowe. Urząd Giminy i Miasta Odolanów reprezentował Pan Stanisław Księżniak - Naczelnik Do Spraw Obywatelskich.

Lista osób wyróżnionych w konkursie „Kartka świąteczna”

Adamkiewicz Maksymilian, Babula Rafał, Barczak Amelia, Bednarczyk Zuzia, Bolach Monika, Ćwiertniak Aleksandra, Deresińska Oliwia, Gebel Roksana, Grabowska Lena, Gózdź Wojciech, Kaik Gabriela, Koliński Jędrzej, Kośmider Marcin, Kraska Bartek, Król Julia, Kusz Ula, Kuźniacki Piotr, Mielicka Julia, Piesiak Oliwia, Piotrowiak Dominika, Ratajczyk Dominika, Ratajczyk Marta, Rzekiecka Klaudia, Szczurawska Ola, Szewczyk Michał, Wewior Wiktoria, Zawidzki Bartek, Zawidzka Julia, Zawidzki Krystian.

Wyróżnione w konkursie zostały również grupy przedszkolne :

„Tygryski”, „Wiewiórki”, „Kubusie”, „Biedronki”, „Motylki” oraz „Jagódki”.

Wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy bardzo ciekawych pomysłów oraz talentu artystycznego.