poniedziałek, lipiec 22, 2019

Tydzień Bibliotek 2019 r

W dniach od 8.05 do 15. 05 obchodzimy Tydzień Bibliotek, z tej okazji nasza biblioteka nagrodziła wyróżnionych czytelników za rok 2018. Należą do nich:

Dnia 8. 05 w ostrowskiej Forum Synagodze odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dla zasłużonych bibliotekarzy i czytelników. Naszą bibliotekę oraz filie reprezentowali Pan Zbigniew Drwal, Anna Szymanowska oraz Kinga Kupczyk.  Rada Programowa Biblioteki Publicznej przyznała także medale "Pro Libris" dla osób najbardziej zasłużonych na rzecz ostrowskiej Biblioteki Publicznej i czytelnictwa. Wśród nich znalazła się dyrektor odolanowskiej biblioteki Pani Małgorzata Jędrzejak. Podczas spotkania wręczono również wyróżnienia pracownikom bibliotek. Z naszej biblioteki została wyróżniona Pani Anna Wewior – bibliotekarka Filii w Tarchałach Wielkich oraz w Raczycach.

198177