niedziela, maj 20, 2018

Świąteczne propozycje

1Dwanaście niedokończonych snów
Zimowy wieczór jest senny, magiczny i pełen cudów. Jak życie…Momo ma dwadzieścia osiem lat i żyje w gorsecie własnych ograniczeń. Nie pije kawy, nie patrzy ludziom w oczy, nie kupuje kolorowych ubrań, boi się podróżować. Ma za sobą nieudane małżeństwo i skomplikowane relacje z ojcem. Jej światem jest sztuka – Momo projektuje biżuterię i meble z recyklingu.I wtedy pojawiają się sny…

5Serce z piernika
 "Serce z piernika" przeniesie cię w świat, w którym najważniejsza jest siła marzeń, a cuda – duże i małe – zdarzają się wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz.

3Hotel pod jemiołą
"Hotel pod Jemiołą" to wyjątkowy prezent od Richarda Paula Evansa. Tym razem bestsellerowy autor przypomina, że jeśli nie tracimy wiary, najlepsze lata naszego życia są zawsze przed nami. Nawet w najbardziej szarym życiu może zdarzyć się historia jak z najpiękniejszej powieści.

4Nasze kochane święta
Jedna rodzina, cztery wigilie, kilka dekad historii Polski. Przewrotnie opowiedziana saga rodzinna, wpisana w historię ostatnich dziesięcioleci. Niepolityczna i pod prąd. Zaczyna się w dobie „bujnego Gierka”, a kończy w dzisiejszych burzliwych czasach.

2Gwiazdka z nieba
W śnieżną wigilijną noc na tatrzańskiej przełęczy dochodzi do tragedii. Sześć lat później w mazurskiej chacie nad jeziorem staje się cud. „Gwiazdka z nieba” to pierwsza część nowej serii Katarzyny Michalak.